המלצות

שרה היקרה
קיבלת את פנינו תמיד בנעימות עם כוס קפה וחיוך. מפגישה לפגישה הובלת אותנו להבנה הדדית, וגרמת לנו לראות לא רק את עצמנו אלא גם את השני נתת לנו כלים מאוד משמעותיים לחיים משותפים, כזוג וגם כל אחד בפני עצמו, הגענו לתובנות כל כך משמעותיות מבחינתנו והכל בזכותך, כי אכפת לך ואת יודעת איך להוביל ממשבר להצלחה ושלום וניכר שזה היעוד שלך. לעזור לאחרים כשהדרך נראית לפעמים כאחרונה.
המשפטים שלך תמיד מהדהדים לי בראש, מרגיעים ,מזכירים לי שתמיד יש דרך אחרת, ועל כך אנו מוקירים לך תודה.

שמחים שהגענו אלייך והיינו בידיים חובקות בלעדיך כנראה זה לא היה אותו הדבר
אלפי תודות
ונסה


שלום רב,
בעלי ואני מטופלים אצל שרה כמעט שנתיים, הגענו אליה ממש על סף פרידה עם מערכת יחסים מורכבת ומשקעים רבים שחלקם נובעים מהעבר המשותף ושל כל אחד מאיתנו בנפרד,
בהנחייתה של שרה למדנו לנהל שיח מכבד להקשיב אחד לשניה ולעצמנו, חיזקנו את מערכת היחסים והגענו להבנה שאם רוצים להיות יחד צריך מידי פעם לוותר ולעבוד על המערכת הזוגית. אנחנו עדיין מטופלים, אמנם המינון פחות אינטנסיבי כמו בתחילת הטיפול אך עדיין מקבלים המון כלים וממשיכים ללמוד מניסיונה הרב של שרה ממליצה בחום לכל מי ששוקל לקבל את שירותיה , אישה מקסימה סבלנית אדיבה ונעימה, זכינו

בברכה
רונית


אני הגעתי לשרלה בעקבות נתק מהבן שלי ומשפחתו. אחרי כמה פגישות של גישור עם עוד מישהו יחד עם שרהלה, הוחלט שנהיה מטופלים אצל שרהלה. מצאתי בן אדם מאד מקצועי, מאד נעים אפילו עם הערות הם נאמרו בצורה מאד נעים והיה מאד קל לקבל אותם. לא לקח הרבה זמן ואני שוב בקשר עם בני ואנחנו מבינים אחד את השני הרבה יותר טוב בזכות שרלה.

פ.מ.


מאז שעלה שהרעיון ללכת לייעוץ זוגי, הייתי מאוד סקפטי. כל פעם אשתי הייתה צריכה כמעט לגרור אותי… פגשנו מספר מטפלים לאורך השנים ואף פעם זה לא תפס. כשהלכנו לשרהלה, רגע ממש לפני פרידה סופית, שנינו הרגשנו שהפעם זה שונה. ראיתי הזדמנות אמיתית לעשות תהליך ולשקם את מערכת היחסים שלנו. באווירה נעימה ובכלים מעשיים, שרהלה הצליחה לחלוק איתנו את הידע והניסיון העצומים שלה. היא מטפלת בחסד, מוכשרת ועם לב ענק, וזה בולט שהיא האדם הנכון בשביל להנחות אותנו ולהוביל תהליך צמיחה, זוגי ואישי, מתוך כוונה טהורה לעזור לנו להציל ולהפריח את הזוגיות שלנו. זכינו.

תודה רבה!!!
י.ס.


אני מכירה את שרה’לה כבר 12 שנה, הייתי אצלה בטיפול במרכז לנפגעות מינית והמשכתי איתה, גם לאחר סיום טיפולי שם, באופן פרטי. עלי לציין לשבח את שרה’לה, בזכותה אני היום נשואה באושר, למדתי בעזרתה הנחושה והבלתי מתפשרת, לשנות את חיי מקצה לקצה, היא לא ויתרה עלי ונלחמה עלי כל דקה, שרה’לה היא בראש ובראשונה אנושית, מקצוענית ובן אדם מדהים שלא מהעולם הזה, תודה לך שרה’לה על הכל, בזכותך חיי ויחסי עם בנותיי השתנו מעצב מתמיד לאושר נעלה.

כ.מ.


לכל המעוניין
אנו זוג בשנות ה60 הופננו לגב שרה קפלן לאחר מיקרה שכמעט גרם לנו שבר בנישואים כמעט לפני גרושים ,הגענו לשרה כשבורים .
הגענו לשרה במפגש הראשון עם הרבה חששות של איך ואולי זה סתם בזבוז של זמן , להפתעתו ראינו מולנו אשה נעימת סבר בעלת יכולת הקשבה ,שרה לא רק מקשיבה היא גם נותנת את העצה הנכונה שיש בה מחשבה ועצה ליישום תהליך ההבראה .היה מקרה של צורך בפגישה מאוד דחופה ושרה מצאה את הזמן להפגש במידי שהצרה לא תחמיר ותהייה יותר גדולה.
אנו ממליצים בכל לב להכיר את שרה קפלן
נ. ש.


לשרה’לה
נדירה ומיוחדת כפנינה בצדפה במי הים הכחולים שאלוהים זימן אותך לחיי, חדרו קרני אור לנפשי השבורה.
וניתנה לי הזכות ללמוד ממורה מקסימה, שהעמידה לרשותי “ערכת כלים” נהדרת, שתשמש אותי בכל נתיב ודרך.
מלאכית כחולת עיניים, שמלווה אותי כבר שנתיים. עם רצון לעזור, עם נתינה אדירה של ידע ובכוונה, עם ראיית הטוב והחיובי בכל מצב, עם אופטימיות שהכל אפשר לשנות, אם רק רוצים.
לרגע לא מרפה, מחזקת ותומכת, לעבור את הקשיים, להתרומם “מהקרשים”. בסבלנות אין קץ ובעידוד מכוון, נקלטה בי האמונה שאני שווה, בעלת ערך, שיש לי מה לתרום בעבודה.
ויחד איתי פסעת בנתיב הנבחר, עוזרת לי להתיר בנפשי את הספקות והקשרים, עוזרת לי להזיז את המכשולים (הפרשנויות השחורות, השתיקות וההיסוסים) ומלמדת אותי להחליפם בחיוביים וטובים.
תרומתך לשינוי התעסוקתי שביצעתי אדירה.
בזכותך הצלחתי לראות את עצמי כמתאימה,
והחלק הקשה – להתמיד, לשרוד ולהתנהל במסגרת החדשה.
אז תודה ענקית לך, שרה’לה
על כל הפרגון והתמיכה, על הסבלנות והנתינה,
ועל האמון שלך בי לאורך כל הדרך.
באהבה
ובהוקרה על תרומתך לשינוי,

ס.ב


לשרה’לה היקרה,
תודה שהיית שם בשבילי!
בפעם הראשונה בחיי, ואחרי מאות ראיונות עבודה שלא התקבלתי, היה לי לאן לחזור ועם מי להתייעץ.
לא אשכח את הראיון שחזרתי ממנו דומעת ישר אליך, חיכיתי וקבלת אותי מבלי שקבענו, ראיון עבודה כשעדיין היו לי את הכללים שלי, עולם המושגים שלי, ואת קיבלת אותי.
יכולתי להתקשר אליך לחוצה לפני ראיונות עבודה שעזרת לי להתכונן אליהם מא ועד – ת, ועדיין ענית ועודדת והעברת לי הרבה כוח מרחוק !
לא שפטת, הקשבת, הרגעת, הכלת (את כל המכאובים), ייעצת, למדתי ממך כ”כ הרבה.
תודה היא מילה קטנה, ביחס לכל מה שעשית עבורי.
תודה אין סופית!
ממני ר.ט


שרה’לה יקרה,
אני מודה על הזכות והכייף שהיה לי לפגוש בך. ללמוד ממך כה רבות, ולשאת את השראתך בי ובכל אשר אני עושה גם בהמשך והיום, מעבר לכל פגישה.
נתת לי השראה, תמיכה ופתחת בפניי את הדלת החוצה, לראות ולעשות – אל העולם.
מלאה בתקווה, רוחות מחודשים ובעיקר אמיצים שמכירים בכוחי וביכולתי בכל אשר אבחר לפנות ולעשות.
כנותך ויושרך לצד שפע האור והאהבה, הפתיחות והחיות הרבה שבך היוו לי השראה לצמוח אל עבר האישה שהנני היום.
ראית בי את הרוח והעוצמה לחיות לצד האומץ לעשות להעיז, גם בימים שאני שכחתי תמיד הארת את דרכי.
תודה על כ”כ הרבה מעבר לכל מילה,
ותודה לך – על מי שהינך.

מ.ב. כ


שרה יקרה,
במהלך החיים אנו פוגשים מלאכים שנשלחים אלינו משמים ולהם תפקיד חשוב בחיינו.
נשלחת אלי – מלאך שליח האל – בזמן הנכון ומקום הנכון.
נתת לי את כל הלגיטימציה להקשיב לעצמי ולהתמודד בדרכי – יציאה מעבדות נורמטיבית לחרות פנימית – רגשית, מנטלית, רוחנית ומעשית.
אפשרת לי לקבל לעצמי – ולהתמודד עם הקבלה ולהסתכל על הקושי בעיניים.
את עושה הכל באהבה ובסבלנות ונתינה ענקית.
תודה רבה וענקית על כל האכפתיות, ההכלה וההתמדה.
בהוקרה ענקית

א.ט